Abel Technologies AS

God helse, funksjonalitet og selvtillit

ABEL Technologies AS er et nordnorsk helseteknologiselskap stiftet i 2017 med formål om å utvikle teknologi, nettverk og metoder for å tilgjengeliggjøre effektiv helseveiledning til en bærekraftig pris.

Visjon: Skape god helse, funksjonalitet, og selvtillit hos alle innbyggere.
Misjon: Utvikle teknologi, nettverk og metoder for å tilgjengeliggjøre effektiv helseveiledning til en bærekraftig pris.
Verdier: Gjensidig lojalitet, Tett samarbeid, Høye ambisjoner.

ABELs forankring i FNs bærekraftsmål

Image
Image

Teamet

Image

Simon Laugsand

Administrerende Direktør

simon.laugsand@abel.fit

/simonlaugsand

913 66 243

Image

Rolf-Harald Haugen

Chief Executive Advisor

rolf-harald@abel.fit

/rolf-harald-haugen

Image

Håkon Laugsand

Forskningsdirektør

hakon.laugsand@abel.fit

/håkon-laugsand

971 28 286

Image

Malin Moe Neeraas

Chief Operating Officer

malin@abel.fit

/malin-moe-neeraas

941 63 308

Image

Festim Bajrami

Teknologidirektør

festim.bajrami@abel.fit

festim-bajrami

Image

Christian Marthinussen

Delivery Director /
Direktør for leveranse

christian@abel.fit

christian-marthinussen

951 40 862

Image

Alexander J. Forsberg

Salgsdirektør

alexander.forsberg@abel.fit

alexander-forsberg

479 43 003

Image

Bastian Stoermann-Næss

Utdanningsdirektør

bastian.naess@abel.fit

stoermann-næss

402 39 030

Image

Marius

Fastlege
Image

Lene Jellestad

Produktdirektør

lene.jellestad@abel.fit

lene-jellestad

Image

Ann-Christin Hansen

Ernæringsansvarlig

ann-christin@abel.fit

ann-christin-hansen

932 42 245

Image

Katrine Olsen

Designsjef / UI & UX Designer

katrine.olsen@abel.fit

katrine-olsen

Image

Rie Mols

HR Ansvarlig

rie.mols@abel.fit

rie-mols

Image

Anniken Preus-Olsen

Community Manager

anniken@abel.fit

preus-olsen

Image

Per Christian Nordhaug

Senior Webdesigner

per@abel.fit

pcnordhaug

Image

Simen Almås

Regionsansvarlig
Salg & Trening

simen.almas@abel.fit

simen-almås

Image

Linn-Sophie Gerlach

Kundeansvarlig

linn-sophie@abel.fit

linnsophie

Image

Malin Lunde

Mentor og Kundeansvarlig

malin.lunde@abel.fit

malin-lunde

Image

Sarbjit Singh

Senior Backend Engineer

sarjbit.singh@abel.fit

sarbjit-singh

Image

Goran Zivkovic

Senior Backend Engineer

goran.zivkovic@abel.fit

goran-zivkovic

Image

Gurpreet Singh

Lead Android Engineer

gurpreet.singh@abel.fit

gurpreet-singh

Image

Jetmir Morina

Senior IOS Engineer

jetmir.morina@abel.fit

jetmir-morina

Image

Albiana Bajrami

QA Engineer

albiana.bajrami@abel.fit

albiana-bajrami

Image

Endrit Hyseni

QA Engineer

endrit.hyseni@abel.fit

pixendrit

Image

Tin Zeljar

Lead Frontend Engineer

tin.zeljar@abel.fit

tin-zeljar

913 66 243

Image

Bjørn Hesthamar

Styremedlem

bjørn-hesthamar

Image

Marius Hansen

Styremedlem

marius.hansen@abel.fit

marius-hansen