Abel Technologies AS

Abel Technologies AS er et nordnorsk helseteknologiselskap stiftet i 2017 med formål om å gjøre god helse, funksjonalitet og selvtillit tilgjengelig for hele befolkningen gjennom tilgang til rett kompetanse og tilstrekkelig oppfølging gjennom hele livet.
Kontakt oss
Se teamet
Image

Abel Technologies AS

Abel Technologies AS er et nordnorsk helseteknologiselskap stiftet i 2017 med formål om å gjøre god helse, funksjonalitet og selvtillit tilgjengelig for hele befolkningen gjennom tilgang til rett kompetanse og tilstrekkelig oppfølging gjennom hele livet.
Kontakt oss
Se teamet
Image

God helse, funksjonalitet og selvtillit

Vi tror alle mennesker trenger oppfølging av en kompetent og omsorgsfull fagperson for å opprettholde god helse over tid. På bakgrunn av dette utvikler vi teknologi og infrastruktur som effektiviserer arbeidshverdagen til helsepersonell og trenere samtidig som det gir pasienter og kunder en mer effektiv behandling.

Visjon: God helse, funksjonalitet, og selvtillit til alle innbyggere.

Misjon: Utvikle teknologi, nettverk og metoder for at fagarbeidere innen helse kan jobbe mer effektivt sammen og skape bedre helse for pasienter, kunder og utøvere.

Verdier: Gjensidig lojalitet. Tett samarbeid. Høye ambisjoner.

Image
Image
Image

Teamet

Image

Simon Laugsand

ADMINISTRERENDE DIREKTØR

simon.laugsand@abel.fit

/simonlaugsand

913 66 243

Image

Rolf-Harald Haugen

OPERASJONSDIREKTØR

rolf-harald@abel.fit

/rolf-harald-haugen

Image

Ridge Robinson

PRODUKTDIREKTØR

ridge.robinson@abel.fit

/ridgejrobinson

Image

Håkon Laugsand

FORSKNINGSDIREKTØR

hakon.laugsand@abel.fit

/håkon-laugsand

971 28 286

Image

Alexander J Forsberg

SALGSDIREKTØR

alexander.forsberg@abel.fit

/alexander-forsberg

479 43 003

Image

Malin Moe Neeraas

MARKEDSDIREKTØR

malin@abel.fit

/malin-moe-neeraas

941 63 308

Image

Jorid Degerstrøm

HELSEDIREKTØR

jorid.degerstrom@abel.fit

/jorid-degerstrøm

Image

Ann-Christin Hansen

ERNÆRINGSDIREKTØR

ann-christin@abel.fit

/ann-christin-hansen

932 42 245

Image

Jørn Stian Lauritzsen

FYSIOTERAPIDIREKTØR

jorn.stian@abel.fit

/jørn-stian-lauritzsen

Image

Christian Marthinussen

TRENINGSDIREKTØR

christian@abel.fit

/christian-marthinussen

951 40 862

Image

Martin Brandvoll Hansen

ØKONOMISJEF

martin@abel.fit

/martinbrandvoll

Image

Marius Hansen

ØKONOM

/marius-hansen

Image

Bastian Stoermann-næss

SALGSSJEF

bastian.naess@abel.fit

/stoermann-næss

402 39 030

Image

Katrine Olsen

DESIGNSJEF / UI & UX DESIGNER

katrine.olsen@abel.fit

/katrine-olsen

Image

Rie Mols

INNHOLDSANSVARLIG

rie.mols@abel.fit

/rie-mols

Image

Sara Fjelltveit

ERNÆRINGSANSVARLIG

sara@abel.fit

/sara-fjelltveit

Image

Per Christian Nordhaug

DESIGNANSVARLIG

per.christian.nordhaug@abel.fit

/pcnordhaug

Image

Anniken Preus-Olsen

ANSVARLIG COMMUNITY

anniken@abel.fit

/preus-olsen

Image

John Hauge

INNHOLDSANSVARLIG SOSIALE MEDIER

john.hauge@abel.fit

/john-hauge

Image

Fernando Ferreira

ANSVARLIG BETALT ANNONSERING

fernando.ferreira@abel.fit

/fernando-ferreira

Image

Thomas Emmanuel Aloyseous

FYSIOTERPAIANSVARLIG

thomas@abel.fit

/thomas-aloyseous

Image

Jorid Johansen

FYSIOTERAPEUT

jorid.johansen@abel.fit

Image

Andreas Klingan Folgerø

FYSIOTERAPEUT

andreas.folgero@abel.fit

/andreas-klingan

Image

Malin Lunde

KUNDEANSVARLIG

malin.lunde@abel.fit

/malin-lunde

Image

Linn-Sophie Gerlach

KUNDEANSVARLIG

linn-sophie@abel.fit

/linnsophie

Image

Cecilie Gustavsen

KUNDEANSVARLIG

cecilie.gustavsen@abel.fit

/cecilie-gustavsen

Image

Festim Bajrami

TEKNOLOGIDIREKTØR

festim.bajrami@abel.fit

/festim-bajrami

Image

Sham Sundar

STAFF BACKEND ENGINEER

sham.sundar@abel.fit

/sham-sunder

Image

Sarbjit Singh

SENIOR BACKEND ENGINEER

sarbjit.singh@abel.fit

/sarbjit-singh

Image

Abdulah Selmanovic

SENIOR BACKEND ENGINEER

abdulah.selmanovic@abel.fit

Image

Goran Zivkovic

SENIOR BACKEND ENGINEER

goran.zivkovic@abel.fit

/goran-zivkovic

Image

Gurpreet Singh

LEAD ANDROID ENGINEER

gurpreet.singh@abel.fit

/gurpreet-singh

Image

Jetmir Morina

SENIOR IOS ENGINEER

jetmir.morina@abel.fit

Image

Arun Kumar

SENIOR IOS ENGINEER

arun.kumar@abel.fit

Image

Albiana Bajrami

QA ENGINEER
Image

Tin Zeljar

LEAD FRONTEND ENGINEER

tin.zeljar@abel.fit

/tin-zeljar

Image

Yllza Canaj

SENIOR FRONTEND ENGINEER

yllza.cunaj@abel.fit

/yllzacanaj

Noe du lurer på?

Send oss gjerne en e-post med skjema under eller til contact@abel.fit. Ønsker du å melde fra om feil, trenger teknisk hjelp, har forslag på nye funksjoner eller har andre tilbakemeldinger om ABEL-APP eller ADMIN – send gjerne en forespørsel gjennom vår kundeserviceadministrasjon.


Informasjonen du sender inn brukes ikke til annet formål enn å ta kontakt med deg vedrørende denne henvendelsen.